Know me-Savoir moi-Conoscere mi-Poznej mě!

1. listopadu 2010 v 17:07 | Jipseee s.r.o.
Tento článek píšu už po druhé :D A píšu ho proto, aby jste mě lépe poznali ..  

Rodiče mi dali jméno Jana, doma vymýšlí zkomoleniny jako Jaňule, Janek, Janedarklava nebo po letošním létu i Vevey. Na internetu vystupuju jako Jipseee, neptejte se mě, proč, sama to nevím.
Věk podle mě není důležitý. Někdy se cítím jako 5-tileté mrně, které rádo dovádí, někdy se cítím jako 100 stařena, když jí křupou klouby. Ale doopravdy, příští rok na Apríla dostanu občanku :)
Bydlím v malé blecháně vsi/nevsi na jihu Moravy asi čtvrt hoďky od Znojma. Mám to tam ráda hlavně kvůli vínku, které zbožňuju. Nesnáším, protože je všechno strašně daleko.
Navštěvuju a nesnáším náš ústav jménem gymnázium :/ Je to jako když ti stáhnou spodní prádlo a vytáhnou tě. Denní nervy, jestli jste na něco nezapomněli nebo jak jste napsali písemku, které znají všichni, mám taky. Nejen proto, že to chci dotáhnout daleko, ale moje známky tomu moc neodpovídají :D Mimochodem se učím anglicky, francouzskymon dieu! a doma jako samouk i italsky(nádherný to jazyk:).

Mám dva hlavní koníčky, oba zbožňuju stejně. Asi jako první bych uvedla fotografování. V létě minulýho roku jsem se stala právoplatnou držitelkou digitální zrcadlovky Canon EOS 500D. Lítám sem a tam, fotím o sto šest, a stále mě to drží a nejspíš ani nepustí :) Ještě jako teď si pamatuju mamčinu reakci, když uviděla zrcadlo v mých rukách: "Jsem zvědavá, jak dlouho ti to vydrží." A hele-drží a nepustí!
Druhý koníček je kynologie a psí psychologie. Tato stvoření, nejlepší přátelé člověka, mě začali fascinovat už před třemi roky, když mi rodiče oznámili, že si jedem asi 250 km pro pejska. Rasa byla jasná už asi půl roku dopředu. Zlatý retrívr. Pojmenovali jsme ho Jonáš, já nejdříve odmítala, ale nakonec jsem uznala, že to nemá cenu a že se to k němu hodí. Na začátku prázdnin si bratránek pořídil křižence ridgebacka a boxera Jerryho. Jonáš mu dává názorný lekce do života, sice někdy trošku bolestivé, ale alespoň to neschytá Jerry od někoho, kdo by to myslel vážně :) S ním bych chtěla něco dokázat, ať už to jsou zkoušky poslušnosti nebo agility závody.
Také chovám králíky. Nebudu vám tu vykládat, jak se jmenují, ale jsou to zakrslý beránci. Mám páreček s Papíry, tři malý rozežrance, adepty na papíry a páreček "bezpapíráků". Nedovedu si život bez králíků už ani představit :)
Nebudu vám tu vypisovat všechny mé záliby, ale ještě pár jich sem hodím.
Jsem celkem talentbohužel líný na sporty, baví mě vše od volejbalu až po tenis a basket. Jediný co nemusím, je atletika a gymnastika :D
Jinak jsem jako normální puberťák, ráda si vyrazím s kamarády, ráda čtu, ráda sedím u počítače, ale taky ráda vyrazím ven s chlupáči.

Co se týče vkusu na herce nebo interprety. Napíšu vám sem takový malý dotazníček, ať je to přehlednější. Jediné, o čem tu něco povykládám, jsou TVD.
Do the Vampire Diaries jsem se zabořila asi před třemi měsíci, úplnou náhodou, když jsme jeli na dovolenou. Mamce jsem poručila, aby mě koupila něco na čtení a ona mi vybrala zrovna tohle :) Nějak jsem to napsala na FB a jedna osůbka mi do komentářů poslala odkaz na seriál a už to bylo :) Líbí se mi děj, líbí se mi obsazeníhlavně, že to nejsou jen američani a taky se mi líbí prostředí a prostě všechno :D Já mám ráda fantasy, možná i proto. Mimochodem, Katherine si to zasloužila, mrcha :D

Oblíbení čeští interpreti: když si tak listuju iPodem, žádného českýho zpěváka tu nemám :)
Oblíbení zahraniční interpreti: Mat Kearney, Anjulie, Andrea Bocelli, Alexander Rybak, Selena Gomez, Timbaland, Jason Mraz
Oblíbené kapely: Kryštof, One Republic, The Fray, Nightwork, Nuttin But Stringz  

Oblíbení čeští herci a herečky: V.Menšík, J.Sovák, Oldřich Lipský, Vojtěch Dyk, L.Langmajer, K. Hádek, S. Rašilov 
Oblíbení zahraniční herci a herečky: obsazení TVD, Orlando Bloom, Johny Depp
Oblíbený film, seriál: TVDBobule, Ženy v pokušení, Step Up 2, ...

"LEPŠÍ JE SI TO POSRAT PODLE SVÝHO, NEŽ PODLE TOHO, CO TI RADĚJ TI DRUHÝ"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama